• I kolejny rok szkolny za nami, nareszcie wakacje!

23 czerwca 2023 r. to dzień pełen wrażeń i wzruszeń, podziękowań, życzeń i pożegnań. Gratulujemy naszym uczniom promocji do następnej klasy, gratulujemy nagród i stypendiów. Ósmoklasistom życzymy sukcesów w nowych szkołach. Wszystkim życzymy cudownych i bezpiecznych wakacji, udanego odpoczynku

• Festyn Rodzinny

• 18 czerwca odbyło się wielkie święto w naszej szkole. Już po raz piętnasty spotkaliśmy się na Festynie Rodzinnym. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Starosta Powiatu Pyrzyckiego Pani Ewa Gąsiorowska- Nawój, Wójt Gminy Przelewice - Mieczysław Mularczyk oraz Przewodniczący Rady Gminy - Marian Świderski i wielu znakomitych gości. Jednak najważniejsze w tym dniu były licznie zgromadzone rodziny. Impreza uświetniona była występami naszych uczniów, przelewickiego zespołu,,Optymiści" wraz z młodymi solistkami z GCK-u, Łukasza Brodowskiego - laureata ,,Szansy na sukces" oraz poezją Pani Krystyny Nawój. Było wiele atrakcji: pyszne jedzenie, loteria fantowa, dmuchaniec, lody, cukrowa wata, mecz piłkarski -,,Pogoń Barlinek vs Reszta Świata ", tania książka, malowanie twarzy, ,,fotobudka", pokazy strażackie oczywiście z zabawą w pianie. Czas szybko upłynął w miłej, przyjaznej, a przede wszystkim rodzinnej atmosferze. Widzimy się za rok!

• Międzynarodowy Dzień Dziecka

• Międzynarodowy Dzień Dziecka to super święto wszystkich dzieci! Dziś w naszej szkole dzień ten obchodzony, jak co roku, bardzo atrakcyjnie. Dzieci z klas 0-7 podzielone na zespoły, aktywnie uczestniczyły w konkursie wiedzy i sprawności fizycznej. Oczywiście wszystkie atrakcje były pełne humoru i uśmiechów. Każdy czuł się zwycięzcą w konkursie, a do tego życzenia, słodycze, wata cukrowa, lody…Dziękujemy również sponsorowi za pyszne lody. Ach co to był za dzień! Szkoda, że jest tylko raz w roku.