• Boże Narodzenie to czas ciepła i spokoju oraz radosnych spotkań. Taki właśnie bożonarodzeniowy nastrój zapanował w czwartkowe popołudnie w naszej szkole.  Uczniowie pięknie zaprezentowali się w bożonarodzeniowym przedstawieniu, przybliżając zgromadzonej publiczności magię świąt. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi rodzicami, kolegami szkolnymi i zaproszonymi gośćmi. Kolejne scenki ukazywały: zwiastowanie Maryi, spotkanie Heroda z królami, pasterzy, którzy od Aniołów dowiedzieli się o narodzinach Jezusa i z darami udali się do Betlejem. Do stajenki betlejemskiej oprócz pasterzy, królów przybyli też m.in.: kominiarz, szewc, piekarz, kowal, strażacy, którzy przynieśli swoje podarunki małemu Jezuskowi. Uroku inscenizacji dodały kolędy i piosenki świąteczne wykonane przez chórek dziewcząt przebranych za anioły. Zaproszeni goście: Wizytator Z Kuratorium Oświaty w Szczecinie p. Elwira Wolny, Wójt Gminy p. Mieczysław Mularczyk, Przewodniczący Rady Gminy p. Marian Świderski, Radny p. Marek Kibała oraz Prezes OSP p. Waldemar Wiśniewski, ksiądz Adam Polanowski , obecna Pani sołtys – Władysława Cenarska i wszyscy zebrani radośnie podziękowali oklaskami wszystkim występującym. Przedstawiciele Gminy oraz Prezes i Sekretarz Stowarzyszenia „Wspólnie łatwiej” p. Paula Błaszczyk i Michalina Sokołowska podziękowali dzieciom wręczając im prezenty. Ci, którzy wybrali się do szkoły, by obejrzeć Jasełka, z pewnością nie zmarnowali swojego czasu. Dziękujemy  wszystkim, którzy  przyczynili  się   do  uświetnienia  szkolnej  uroczystości.

Więcej fotogaleria