• Międzynarodowy Dzień Teatru

• 27 marca - to Międzynarodowy Dzień Teatru. To uroczysty dzień dla twórców, realizatorów, aktorów, pracowników teatru, ale także tych, którzy nadają sens teatrowi - dla widzów.

W związku z tym świętem uczniowie z kl. IV postanowili przygotować dla uczniów z kl. O-III przedstawienie o legendarnym Bazyliszku i przy okazji opowiedzieć o pracy wszystkich ludzi teatru i uzmysłowić, że wszystkie środki wyrazu są rezultatem ciężkiej pracy całego zespołu. Duże zaangażowanie naszych małych aktorów w zorganizowanie strojów i rekwizytów, perfekcyjne opanowanie kwestii, umiejętności aktorskie oraz serce włożone w przygotowanie spektaklu zdecydowały o sukcesie.

Występ został nagrodzony gromkimi brawami. A klasa IV...? Ma apetyt na więcej