• Święto Ziemi

• Dzisiaj całą szkolą obchodziliśmy Święto Ziemi. Mieliśmy doskonałą okazję udowodnić, że nie obce nam są zachowania ekologiczne. Piękna, wiosenna pogoda stała się naszym sprzymierzeńcem w zrealizowaniu wszystkich planów . W doborowym towarzystwie, tj. z panią dyrektor szkoły Iwoną Krakowską, panią sołtys sołectwa Jesionowo Władysławą Cenarską i radnym Jesionowa panem Waldemarem Wiśniewskim wybraliśmy się na spacer po naszej miejscowości, by posadzić drzewka ( podarowane nam przez Urząd Gminy). Każda klasa ma swoją lipę, której nadała imię. Będziemy o nie dbałać , by w niedalekiej przyszłości usiąść w ich cieniu i odpocząć sobie od natłoku codziennych spraw. Przed powrotem do szkoły posprzątaliśmy jeszcze zanieczyszczenia za ogrodzeniem cmentarza oraz pobocza występujące wzdłuż miejscowej drogi. Na zakończenie pracowicie spędzonego czasu posililiśmy się kiełbaską z grilla przygotawaną przez pracowników naszej szkoły . Czekała na nas także miła niespodzianka- słodkości wręczone przez naszych gości. Zadowoleni z dobrze spełnionej misji udaliśmy się do domów na zaslużony weekend.